חיפוש
סל קניות
  |   פריטים
דוא"ל
סיסמא
שחזור סיסמה

אודות החברה

אתר קאמרה ישראל הוא חלון הראווה של  רשת חנויות קאמרה בישראל 

 אתר קאמרה ישראל הוקם בשלהי שנת 1998 .אתר קאמרה הוא אתר הצילום,הראשון והגדול במדינה .האתר מכיל פורטל תוכן ,כתבות , פורום צילום , תערוכות , חנות מצלמות , שירותי צילום , פיתוח תמונות ועריכת אלבומים , קורסי צילום והדרכות .
האתר נמצא בבעלות קבוצת 4h אשר לה מוניטין וותק משנת 1952 . בשנה זו החל נסים חכם את פעילותו בישראל תחת עסק מהוותיקים בישראל הנושא את שמו עד לימים אלו בשם "פוטו נסים" בירושלים.
בבעלות הקבוצה היום יש רשת חנויות בפריסה ארצית ,שלושה סניפים בירושלים(מרכז כלל,קניון מלחה והר חוצבים) , נקודת מכירה בנמל תל אביב, חיפה ,קניון עיר ימים נתניה, הוד השרון,  ראשון לציון, באר שבע ,ושני סניפים באילת(מול שדה התעופה ובטיילת המלך שלמה). הקבוצה מחזיקה בזיכיון של מוצרי Leica בתחום הצילום והיא היבואן הבלעדי של המותג בישראל.
קבוצת 4h מובילה בביטחה את ענף הצילום והמצלמות בישראל עם נתח שוק שמעל ל 20% מהיקף ההפצה והמכירות של מצלמות דיגיטליות מכלל הסוגים.
לנתונים ולהצלחות אלו ישנן סיבות , אך מרביתן מגיעות מהלקוח הסופי שנתן וממשיך לתת את אמונו בקבוצה, במשך עשרות שנים ואילו אנו , הקבוצה כולם נרתמת משיבה ללקוח באופן קבוע .
חוסנה הכלכלי של הקבוצה נובע מהוותק , איכות השירות והיקפי המכירות וההצלחות מגיעות בשל תמיכת מרבית יבואני הצילום בישראל וכן בעולם באמצעות היבוא הישיר שנועד לתמוך את כמויות הציוד הנדרש לקבוצה. כפועל יוצא,מגיעים כמובן המחירים האטרקטיביים ובעיקר התאמתו המדוייקת של הצורך של הלקוח למידותיו ולצרכיו האמיתיים.רשת החנויות אשר פרוסה בכל הארץ ומתן השירות שמהווה דוגמא לעסקים רבים. ניהול ותפעול של מעבדות התיקונים הטובים והמובילים בענף הצילום בישראל. הקבוצה מחזיקה את המגוון הרב והרחב ביותר של ציודי צילום ,מצלמות מסוגים שונים וכל אלו מעניקים לקבוצה את היכולות להוביל בביטחה את שוק הצילום בישראל.
הקבוצה פועלת ומוכרת באופן קבוע באתרי המסחר והקופונים : וואלה שופס ,גרופון , באליגם, buy 2 וערוץ 21 באינטרנט ועוד .
משרדי החברה הראשיים , מרכז הלוגיסטיקה ומעבדות התיקונים ממוקמים בקריית היי טק אשר בהר חוצבים בעיר ירושלים.
מוצרי החברה אשר מופיעים באתר מרביתם מיובאים ישירות מיצרנים וסוכנויות בעולם ונהנים מאחריות מלאה .מעבדות התיקונים ממוקמות במקום ורמת התיקון היא מהמהירות והאיכותיות בישראל. במטה הקבוצה ממוקמת מעבדת תיקונים איכותית והגדולה ביותר במדינה,כמו גם מרכז תמיכה ומכירה call-center מהמתקדמים בישראל.
לחברה מערך שירות מוביל ונתמך בכל מערכות המידע המתקדמות עם מערכת שירות CRM ומערכות ניהול אשר מתממשקות באמצעות תוכנת finansit pro מהתוכנות ERP המתקדמות בישראל.
 
עם לקוחות החברה נמנים מרבית משרדי הממשלה , משרד הביטחון ואירגונים גדולים ומאות חנויות ברחבי הארץ.
 
כמו כן לרשות לקוחותינו אתר שירות יחודי שנותן מענה הן לאתרי המסחר השונים ומרבית אתרי הקופונים המובילים בישראל איתם עובדת הקבוצה וכן  לכלל לקוחות הסניפים ואתר קאמרה.
בחרנו להציג לכם לקוחות נכבדים "בטעימה" בלבד את תמונת הקבוצה כדי לערוך היכרות ראשונית ללקוחות חדשים שטרם רכשו קאמרה.

מטה הקבוצה :
קרית המדע 4 , הר חוצבים , ירושלים
הנהלה - 02-5880666
שירות לקוחות ,תיקונים ומרכז הזמנות ארצי : 9:00- 17:00 טלפון : 1-700-701-080
לרשימת סניפי הרשת לחץ כאן

 
 
 
בברכה,
רוני חכם
מנכ"ל הקבוצה
עשויים לחול שינויים במפרטי המוצרים אשר לא בהכרח ימצאו ביטוי באתר. תמונות המוצרים להמחשה בלבד! ט.ל.ח   |   Developed by Makar Studio