ליעוץ והזמנות

מידע על פרטיות

 
אנחנו, בקאמרה ישראל מאוד מעריכים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו.

מי אנחנו?
קאמרה ישראל הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.

האם אתה חייב לספק לנו מידע? בכל פניה לנושא מידע יש חובה לציין לו האם יש לו חובה לספק את המידע על פי חוק או שאספקת המידע תלויה ברצונו הטוב והסכמתו. במקרה זה.

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא,מספר הטלפון שלך ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור איתנו קשר ונצטרך לשמור את המידע הזה לצרכי השירות.

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?
מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה להעיד על איזו קבוצת ספורט אתה אוהד. לכן, חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף על אודותיך הוא .

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?
השאלה כיצד אוספים על אודותיך מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה,

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?
גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו, אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות.

למי יש גישה למידע על אודותיך?
ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע על אודותיך כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה רק למי יש גישה למידע?} וכל אנשים אלו נמצאים תחת חובת סודיות מוחלטת מולנו ולא ישתמשו במידע לרעה.

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?
צדדים שלישיים יכולים להשתמש במידע ולהעביר אותו לאחרים, וצריך לבדוק גם את מדיניות הפרטיות שלהם. אם אין צדדים שלישיים שמקבלים מידע, פשוט כתוב "אין צדדים שלישיים שמקבלים מידע". אם יש, פרט מיהם ואיך הם מקבלים. משהו כמו הטקסט הבא: אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analyticsשמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות Intercom.ioשמספק תמיכה טכנית, שירות MailChimpששולח דואר אלקטרוני עבורנו, המאגר הביומטרי, שמקבל מאיתנו את המידע שלך, והשב"כ, שעוקב אחרייך תמיד..

כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?
אנשים מרגישים מאוד לא בנח לספק מידע פרטי כאשר הם לא יודעים מה יקרה עם המידע שלהם. שירות שמכבד את הפרטיות שלך לא ישלח לך דואר זבל ולא יפיץ אותך בפרסומות.
אנחנו יכולים גם להעביר את המידע לצדדים שלישיים שישלחו הודעות..

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?
נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. כאשר לארגון מסוים איכפת ממך ומהמידע על אודותיך הוא ידווח על כל חשש לשימוש לרעה. במקרה שלנו,

מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל לצור עמו קשר?
אנחנו לוקחים את הפרטיות שלך כעניין רציני, לכן יש לנו בארגון קצין פרטיות, תוכל לצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת [email protected] 

האם אנחנו משתמשים בעוגיות?
עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, {field:can_cookie:label}