ליעוץ והזמנות

קורסים והדרכות

רשת קאמרה מזמינה אתכם להכיר ולחוות את עולם הצילום !
מזה שנים רבות אנו משקיעים מאמצים בהעלאת המודעות לצילום המקצועי בקרב קהילת הצילום בארץ.
לשם כך אנו דואגים למגוון פעילויות שונות כגון : ימי עיון ופעילויות במכללות ובתי ספר לצילום,
ארגון כנסים, פעילויות ומפגשי צילום בהשתתפותם של הצלמים המובילים בתחום, שיתופי פעולה עם בתי הספר לצילום וכן מתן הדרכות וסדנאות במגוון נושאי הצילום לכלל לקוחות קאמרה ושוחרי הצילום המעונינים בכך.
ברצוננו להדגיש כי סדנאות צילום מבית קאמרה, פונות הן לצלמים החדשים שלא מכירים את התחום והן לשוחרי הצילום הרוצים להעמיק בנושאי צילום ולהרחיב את הידע הטכני והניסיון המעשי.
ניתן לבחור בין סדנאות המשלבות לימודים תיאורטיים וסיורי שטח כגון :
יסודות הצילום הדיגיטלי למתחילים: סדרת מפגשים שמותאמת במיוחד לשוחרי הצילום אשר נמצאים בשלבי ההתנסות הראשונים עם מצלמת הרפלקס הדיגיטלית. זוהי סדנה מקיפה, המתחילה ב"א-ב" של הטכניקות הצילומיות וממשיכה למושגי יסוד של צילום, עיבוד ממוחשב והכרות טובה יותר של המצלמה ככלי.
לפרטים והרשמה יש ללחוץ כאן

משך הסדנה: 6 מפגשים (שעתיים אקדמיות לכל מפגש).
• מפגש ראשון – עקרונותיה של טכנולוגיית הצילום (חיישן המצלמה, חשיפה, צמצם, מהירות סגר, רגישות, מצבי צילום אוטומטיים וחצי-אוטומטיים)
• מפגש שני – אור וצבע (כיצד המצלמה "רואה" צבע, איזון לובן, ניגודיות, מקורות תאודה מלאכותיים)
• מפגש שלישי – קומפוזיציה (תיחום ובניית "פריים", חוק השלישים ונקודות עוגן,קומפוזיציה צילומית, קווים מנחים, פרספקטיבה, העצמת האפקט ע"י שימוש באורכי מוקד שונים)
• מפגש רביעי – סיור המתמקד בצילום נוף. יישום העקרונות הנלמדים בשטח בליווי מנחה.
• מפגש חמישי – עקרונות הצילום התיעודי: גישות ותחומים, אתיקה צילומית, בניית סיפור צילומי.
• מפגש שישי – סיור המתמקד בצילומי רחוב. יישום העקרונות הנלמדים בשטח בליווי מנחה.
 
ציוד נדרש: מצלמת SLR או דמויי-SLR דיגיטלית.
 
מועדים ולוחות הזמנים של פתיחת הסדנאות ייקבעו ע"פ סדר ההרשמה ולפי תפוסה מינימלית של 8 משתתפים לסדנה. משך הסדנאות מתבסס על לו"ז קבוע המונה מפגש אחד בשבוע. סיורים ויציאות לשטח מתוכננים לימי שישי בשעות הבוקר. אופן ההגעה לסיורים הנו עצמאי. על כל משתתף יש להצטייד בציוד הנקוב בדרישות הסדנה..אין החברה אחראית לזיכוי כספי ו\או השלמת מפגשים אשר המשתתף בסדנה לא הגיע אליהם למעט המקרים בהם המפגש בוטל או נדחה ע"י החברה. החברה רשאית לדחות מפגשי סדנאות בהודעה מראש עד 24 שעות לפני המועד המתוכנן.או להשתתף בסדנה ייחודית כגון עקרונות השפה הצילומית למתקדמים: סדרת מפגשים המיועדת לצלמים בעלי מצלמות DSLR ובוגרים של קורסי צילום למתחילים, המחפשים מסגרת יצירתית מהנה ומאתגרת. במהלך הסדנה נסקור בקצרה את תולדות הצילום, החיפוש של הנישה היצירתית והקושי של השפה הצילומית. נלמד להכיר את גבולות היכולת של 
המצלמה ויכולת התמרון בדימויי הממוחשב בעידן הדיגיטלי. נדבר על תחומים, גישות ודרכי היישום של הראייה הצילומית.
לפרטים והרשמה יש ללחוץ כאן

משך הסדנה: 10 מפגשים (שעתיים אקדמיות לכל מפגש).
• מפגש ראשון –  שפה צילומית ומגוון הכלים העומדים לרשות הצלם (נרטיב, קונספט, צורה ומרקם, צבע, קומפוזיציה ותיחום)
• מפגש שני – אור (אופי התאורה וניגודיות, מהו ציור באור? ,שימוש בתארה קיימת, שימוש בתאורה מלאכותית)
• מפגש שלישי – אומנות ההתבוננות. כיצד אנו בוחנים אספקטים צילומיים וגישות לנושא הצילום, מהי תוכנית העבודה הנכונה ביותר וכיצד אנו לומדים את הנושא טרם הצילום עצמו.
• מפגש רביעי – סיור המתמקד בצילום נוף. יישום העקרונות הנלמדים בשטח בליווי מנחה.
• מפגש חמישי – סיכום וניתוח עבודות. איך אנו לומדים מהטעויות? האם עריכת התמונה המצולמת באמת יכולה לתקן תמונות גרועות ? כיצד עלינו לפעול במקרה בו עריכת הדימוי בלטי נמנעת?
• מפגש שישי – תאורה מלאכותית וצילומי סטודיו: ציוד, גישות ותחומים. אביזרי תאורה (מפזרים, מרככים, חישוב היחסים בין כמה מקורות תאורה וטכניקות תאורה מתקדמות).
• מפגש שביעי – "מוציאים את הסטודיו החוצה". סיור המתמקד בעבודה עם אביזרי סטודיו בחוץ.
יישום העקרונות מהמפגש הקודם בשטח. צילום מבוים ועבודה עם מודל...
• מפגש שמיני – מהי "מטלה צילומית"? כיצד אנחנו בונים סיפור צילומי ? מהם הדגשים החשובים לנו בהעברת תחושת האווירה של המקום ? כיצד אנחנו הופכים את התיעוד של לוקיישן לסיפור אישי?
• מפגש תשיעי – סיור שטח צילומי בדגש אישי. צילומי אווירה וצילומי רחוב בפרספקטיבה תיעודית-אישית.
• מפגש מסכם. ניתוח עבודות, מתן פידבק ושיחות אישיות עם כל משתתף.
 
ציוד נדרש: מצלמת SLR דיגיטלית עם ערכה בסיסית של עדשות (זווית רחבה, טלה-פוטו), פלאש, חצובה.
 
 
מועדים ולוחות הזמנים של פתיחת הסדנאות ייקבעו ע"פ סדר ההרשמה ולפי תפוסה מינימלית של 8 משתתפים לסדנה. משך הסדנאות מתבסס על לו"ז קבוע המונה מפגש אחד בשבוע. סיורים ויציאות לשטח מתוכננים לימי שישי בשעות הבוקר. אופן ההגעה לסיורים הנו עצמאי. על כל משתתף יש להצטייד בציוד הנקוב בדרישות הסדנה..אין החברה אחראית לזיכוי כספי ו\או השלמת מפגשים אשר המשתתף בסדנה לא הגיע אליהם למעט המקרים בהם המפגש בוטל או נדחה ע"י החברה. החברה רשאית לדחות מפגשי סדנאות בהודעה מראש עד 24 שעות לפני המועד המתוכנן.
 

קורס יסודות הצילום בבית ספר גליץ

קורס יסודות הצילום מאפשר לך לרכוש ידע ומיומנויות צילום יחד עם מיטב המדריכים בארץ אשר יגלו לך את השיטות להוציא את המירב מהמצלמה ומעצמך על מנת להוציא את התוצאות הטובות ביותר. הקורס כולל 12 מפגשים מתוכם יציאה ל-4 סדנאות של צילומי שטח בנושאים שונים בתגבור מדריכים נוספים ליחס החניכה האישי ביותר. כל השיעורים בליווי מצגות וצילומים מקוריים ולאחר השיעור יועבר הסיכום למשתתפים כדי לאפשר לכם להקשיב במקום לכתוב. הקורס כוללאחריות מלאה לכל החיים.

מטרת הקורס -  להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות.
מיקום – הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.
אודות בית הספר – גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה.

להרשמה וייעוץ יש ללחוץ כאן