ליעוץ והזמנות

מה זה מצלמות מחודשות

מצלמות מחודשות

מצלמות מחודשות הינן תוצר שיווקי של השוק האמריקאי. השוק האמריקאי מרכיב את מירב הצריכה העולמית של סחורות בכלל ומצלמות בפרט. חברות הצילום מוכרות לגופים גדולים מצלמות בכמויות גדולות. בעת החלפת דגמים או סופי דגמים או מבצע ספציפי , מבקשת הרשת מכירות או הגוף הרוכש , להחזיר את המצלמות לחברה ובתמורה לקבל מצלמות מדגם אחר. חברות הצילום אינן לוקחות את המוצרים חזרה כחדשים ואינן מסכימות להתייחס למוצר חוזר כאל מוצר חדש שניתן להוציאו למכירה ללא בדיקה מוקדמת. הי לכך נפתח על ידי החברה ליין של חידוש המוצרים והמצלמות בו נפתחות כל המצלמות ונבדקות אחת לאחת , מי מהם שפגומה או לא תקינה מוצאת מאת הליין ובאותו מעמד מוסיפים את כל אביזרי המצלמה שאולי חסרו לערכה עצמה. כאן ובשלב זה נארזות המצלמות באריזת יצרן עם סימון של מחודש עליהם. הליך זה נעשה ולאחר מכן מוצאות המצלמות למכירה כמחודשות . מחירי המצלמות המחודשות זול ממחיר החדשות ומכאן נפתח שוק שלם עבור חברות הצילום. המוצרים המחודשים יוצאים לשוק מספר חודשים לאחר יציאת דגם חדש . במשך כל זמן החיים של דגם חדש ואחריו ממשיכים להימכר כמחודשים.
דוגמא מוחשית לכך שחברות ויצרני המצלמות בעולם מוכרות ,מחדשות ומוכרות מחדש את מוצריהן ניתן למצוא כאן
יש להתייחס למוצר מחודש כמוצר רגיל וכמו חדש בהבדל של מחירו . המחודשים בדוקים ומקבלים אחריות כמו של מוצר חדש. יש להיזהר מחברות בעולם ובארץ שמציגות מוצרים חדשים אך בפועל מספקים מוצרים מחודשים וכאן יש בעייה של אמינות . כאמור , מוצר מחודש מסומן על הקופסא בסימון refurbish product אך חברות לא אמינות מנסות להסיר את הסימון.

באתר זה יש סימון למוצרים מחודשים , ואנו מאמינים כי הצגת הצעות אטרקטיביות ללקוח כדוגמאת מוצרים מחודשים היא זכות ורצון טוב ובאה לשרת את הלקוח ומעניקה לו את הזכות לבחור בין חדש למחודש. אנו מאמינים כי הצעות טובות למחודשות יכולות להוות הזדמנות ללקוחות לרכוש מוצרים שידם לא הייתה משגת בלי מחירים כה אטרקטיביים כגון אלו המוצגים כאן לפניכם .

קאמרה ישראל